Jasenka rekreační středisko Zubří

sobota
23.1.
dnes zavřeno
Návštěvnost
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Jasenka rekreační středisko Zubří

Prožijte jedinečnou dovolenou, posilte vztahy mezi svými zaměstnanci nebo prožijte aktivní školu v přírodě v překrásné přírodě chráněné krajiné oblasti Žďárských vrchů v těsné blízkosti Nového Města na Moravě.

Ubytování

Prožijte jedinečnou dovolenou v překrásné přírodě CHKO Žďárských vrchů v těsné blízkosti Nového Města na Moravě. Ideální pro rodiny s dětmi a seniory, pro které jsme schopni připravit speciální program. Vhodné i pro soukromé akce jako jsou svatby a oslavy.

Více informací zde

Pro školy

Vytrhněte žáky i učitele z každodenních stereotypů školních lavic a dejte možnost jim prožít nezapomenutelný týden v krásném prostředí Žďárských vrchů. Děti si cílenými hrami budou moct prohloubit své znalosti a vědomosti a získat pozitivní vztah k přírodě.

Na výběr máte z komfortního ubytování v pokojích hotelového domu nebo samostatných chatkách a stravování včetně svačinek a celodenní pitný režim zajistíme dle vašich požadavků.

Více informace zde

Pro firmy

Vtáhněte své zaměstnance do světa her a zábavy a stmelte pracovní kolektiv netradiční formou. V malebném rekreačním středisku Jasenka Zubří v překrásné přírodě CHKO Žďárských vrchů v těsné blízkosti Nového Města na Moravě (3km) na vás čekají zkušení instruktoři se svými zábavnými programy. 

S našimi originálními hrami prověříte vztahy mezi kolegy, jejich ochotu spolupracovat a poskytnete jim zcela nevšední zážitek.

Na výběr máte z komfortního ubytování v pokojích hotelového domu nebo samostatných chatkách s maximální kapacitou 110 osob. 

Více informací zde

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit