Jasenka rekreační středisko Zubří

Sportoviště
Úvod Úvod

Jasenka rekreační středisko Zubří

Prožijte jedinečnou dovolenou, posilte vztahy mezi svými zaměstnanci nebo zažijte aktivní školu v přírodě ve zrekonstrukovaném rekreačním středisku Jasenka v překrásné přírodě chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů v těsné blízkosti Nového Města na Moravě.

Ubytování

Prožijte jedinečnou dovolenou v rekreačním středisku Jasenka v obci Zubří v překrásné přírodě CHKO Žďárských vrchů v blízkosti Nového Města na Moravě. RS Jasenka je ideálním místem pro odpočinek  od městského ruchu, perfektním výchozím bodem k aktivně strávené dovolené na Vysočině, ale také oázou klidu pro individuální rekreaci rodin s dětmi či pro seniory. 

Hledáte vhodné místo pro rodinnou nebo soukromou oslavu, rozlučku se svobodou či svatbu? Rekreační středisko Jasenka je pro Vás tím pravým místem! Tým RS Jasenka je schopný připravit speciální program na míru přesně podle Vašich představ a požadavků.

Maximální ubytovací kapacita střediska je 98 osob. Hotelový dům nabízí ubytování pro 48 hostů ve 20 dvoulůžkových pokojích s možností 8 přistýlek. Až 50 hostů pojme 10 čtyřlůžkových chat, vždy s možností 1 přistýlky do každé chaty.

Pobyt se psy není v rekreačním středisku povolen.

Více informací zde

Pro školy

Vytrhněte žáky i učitele z každodenních stereotypů školních lavic a dejte možnost jim prožít nezapomenutelný týden v krásném prostředí Žďárských vrchů. Děti si cílenými hrami budou moct prohloubit své znalosti a vědomosti a získat pozitivní vztah k přírodě.

Na výběr máte z komfortního ubytování v pokojích hotelového domu nebo samostatných chatkách a stravování včetně svačinek a celodenní pitný režim zajistíme dle vašich požadavků.

Více informace zde

Pro firmy

Vtáhněte své zaměstnance do světa her a zábavy a stmelte pracovní kolektiv netradiční formou. V malebném rekreačním středisku Jasenka Zubří v překrásné přírodě CHKO Žďárských vrchů v těsné blízkosti Nového Města na Moravě (3km) na vás čekají zkušení instruktoři se svými zábavnými programy. 

S našimi originálními hrami prověříte vztahy mezi kolegy, jejich ochotu spolupracovat a poskytnete jim zcela nevšední zážitek.

Na výběr máte z komfortního ubytování v pokojích hotelového domu nebo samostatných chatkách s maximální kapacitou 108 osob. 

Více informací zde