Jasenka rekreační středisko Zubří

pondělí
19.4.
dnes zavřeno
Sportoviště

Hotelový dům

Celkem 20 pokojů v hotelovém domu Slunečnice nabízí možnost pro komfortní ubytování až 48 hostů. V přízemí budovy se nachází 12 dvoulůžkových pokojů. V prvním poschodí budovy je připraveno 8 dvoulůžkových pokojů vždy s možností jedné přistýlky na pokoj.

Každý pokoj je vybaven dostatečnými úložnými prostory, stolkem se židlemi, lednicí a koupelnou se sprchovým koutem včetně sociálního zařízení.

V přízemí budovy se rovněž nachází místnost pro úschovu kol, případně lyží v zimních měsících.

Ubytování v chatkách

Fialka, Konvalinka, Kopretina, Ladoňka, Mateřídouška, Pivoňka, Pomněnka, Sasanka, Sedmikráska a Sněženka. Těchto deset krásných názvů květin a bylin nesou názvy chat v rekreačním středisku Jasenka. Je jen na Vás, kterou si vyberete.

Maximální ubytovací kapacita v 10 samostatně stojících patrových chatách je 50 lůžek. Každá chata nabízí možnost až 5 lůžek, přičemž se jedná o čtyři standardní lůžka a jednu přistýlku. 

Každá chata je vybavena regulovatelným vytápěním a v přízemí naleznete manželskou postel, rozkládací gauč, stolek se židlemi, lednici, předsíň včetně úložných prostor a oddělené sociální zařízení se sprchovým koutem. V patře, kam se dostane po točitém schodišti, jsou umístěny dvě oddělené postele s nočním stolkem.

Restaurace

V hlavní budově je umístěna prostorná stylová jídelna s výhledem na celý areál střediska. Na jídelnu přímo navazuje bar se salonkem, kde si budete moci odpočinout u šálku kávy nebo čaje. Z jídelny je rovněž možný vstup na terasu se zahrádkou a v letních měsících i grilem. 

Kuchyně prošla v roce 2020 zdařilou rozsáhlou rekonstrukcí a je tak vybavena moderními technologiemi a připravena nabídnout ubytovaným hostům možnost výběru plné penze či polopenze.

V případě individuálních požadavků na stravování (bezlepková dieta, alergie aj.) nás prosím před příjezdem kontaktujte. 

Rekreační aktivity

Přímo v areálu rekreačního střediska si můžete zahrát volejbal nebo přehazovanou na beachvolejbalovém hřišti. Multifunkční oplocené hřiště nabízí možnost zahrát si tenis, nohejbal, volejbal nebo si zaházet na basketbalové koše. 

V letních parních měsících určitě oceníte možnost skočit do přírodního rybníku, který máme přímo v areálu, stejně jako dětské hřiště, které je volně dostupné.

V přízemí hlavní budovy se nachází herna se dvěma stoly na stolní tenis, jeden kulečníkový stůl a šipky.

K zapůjčení je připraveno sportovní vybavení: basketbalový a fotbalový míč, volejbalový míč + síť, ruské kuželky, kulečník (tágo + koule), pálky na stolní tenis s míčkem, badmintonové rakety s košíkem, tenisové rakety s míčky a šipky. Více informací o zapůjčení se dozvíte na recepci střediska.